יצירת קשר מהיר

השאירו פרטיכם כאן ונציגיו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

שם מלאטלפוןe-mailנושא

אודות

ברוכים הבאים. בחלק הזה אנחנו אמורים להציג את עצמנו ואת המשרד, וזאת כנראה תהיה הפעם היחידה שנדבר על עצמנו ולא עליכם.
 
באופן עקרוני שמנו לעצמנו למטרה לדבר עליכם ואיתכם. אתם המרכז ולב העשייה שלנו. משרד יועצי מס ליבוביץ את רונן קיים כבר 15 שנים, ולאורך הזמן הפילוסופיה והגישה שלנו נותרה זהה: העשייה שלכם והעסק שלכם הם בליבת העסקים שלנו. אנחנו מלווים עסקים משלב פתיחת התיק במע"מ, דרך הגשת דו"חות ועד להחלטות כמו מיזוג או מכירה בשלבים מתקדמים.
 
על מנת להעניק לכם את הליווי והתמיכה המקצועיים ביותר, אנו דואגים להתעדכן באמצעות השתלמויות, כנסים ושעות של קריאת חומר מקצועי. משרדנו מחוברים ישירות למחשבים של כל המוסדות הרלבנטיים לעסק שלכם: מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי וטווח הלקוחות שלנו משתרע מעין יהב שבדרום ועד קריית שמונה בצפון.
 
רכשנו ניסיון במגוון של תעשיות וענפים בליווי עצמאים וחברות בתחומים כמו רפואת שיניים, גני ילדים, חברות כח אדם, מסעדות, סופרמרקטים ועוד. צברנו קילומטראז' רב בהקמה ותמיכה באופרציה של הנהלת חשבונות הכוללת נושאים כמו עריכת משכורות, דוחות שנתיים, הצהרות הון, החזרי מס, ייצוג מול הרשויות ותכנוני מס. מעל לכל, ומעבר לניסיון המכובד, אנחנו מקפידים להיות קשובים לכם. להיות זמינים ולהגיש לכם ליווי התפור אישית לצרכים שלכם. ההצלחה שלכם עושה אותנו מאושרים ואנחנו נהנים לצמוח יחד עם העסקים שלכם. זהו, דיברנו מספיק על לייבוביץ' את רונן. עכשיו נחזור לדבר עליכם. 
© כל הזכויות שמורות • רעות רונן יועצת מס וחשבונאית מוסמכת • טלפון: 09-8663410 • פקס: 09-8664227 • כתובתנו: רח' הגפן 11 בת חן 40290 •