יצירת קשר מהיר

השאירו פרטיכם כאן ונציגיו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

שם מלאטלפוןe-mailנושא

ליווי בפתיחת עסקים

 
היום הגדול הגיע, והחלטתם לפרוש כנפיים ולצאת לדרך עצמאית. ברכותינו. עכשיו יש לבצע את הטיסה הראשונה בזהירות המירבית.
 
משרדינו מיומן בליווי עסקים בראשית דרכם בכל השלבים הבירוקרטיים הכוללים התנהלות מול רשויות המס והגופים הממשלתיים, אבל היינו ממליצים לכם לקבל ייעוץ פיננסי עוד לפני שאתם רוצים לפתוח תיק במס הכנסה. פתיחה של עסק – בין אם מדובר בשירותי גרפיקה הניתנים מהבית, משרד עורכי דין או זיכיון ברשת בתי קפה – היא מהלך לא פשוט ולא זול, וכדי למזער סיכונים יש לבצע בחינה מעמיקה ככל האפשר של תנאי השוק. תכנית עסקית היא דרך טובה כדי למפות את הסיכונים וההזדמנויות העומדים בפניכם. מה מצב התחרות בשוק אליו אתם נכנסים? מה החוזקות שאתם מציעים ביחס לתחרות (מחירים זולים יותר, שירות מהיר ומסור יותר)? באילו פרמטרים אתם חזקים פחות מהמתחרים הקיימים? שאלות אלו ועוד נועדו להעניק לכם תשתית אסטרטגית עוד לפני הדיון ה"קטנוני" בנושאים כמו עלויות צפויות ורווחים צפויים.
 
בעשרות תכניות עסקיות אותן ליווינו למדנו כי הערכות נכונה, ומבט ביקורתי ומעמיק על העסק ועל תנאי השוק הינם תנאים הכרחיים אך לא מספיקים בהצלחתם של עסקים רבים. משרדנו יערוך עבורכם ניתוח של כדאיות כלכלית של פתיחת העסק עם המלצות ברורות באיזה אופן לפתוח אותו ובאילו צעדים יש לנקוט כדי להביא לצמיחתו.
 
לאחר שתניחו את היסודות האסטרטגיים במהלך הזה, נוכל גם לייעץ לגבי המשמעות הפיננסית והבירוקרטית של התהליך. האם נכון יהיה לפתוח חברה בע"מ או להשאר במעד של עוסק מורשה? שאלת ההתאגדות שלכם היא קריטית מבחינת חבות המס לרשויות ונצטרך להחליט עליה כפועל יוצא של צפי ההכנסות בתכנית העסקית. לאחר שנקבל החלטה לגבי זהות היישות העסקית נצא למגרש הבירוקרטי ונבצע רישום במס הכנסה, המוסד לביטוח לאומי, מס ערך מוסף וכל גוף ממשלתי אחר שצריך ליידע לגבי פתיחת העסק שלכם.
 
נושא מרכזי נוסף שאנחנו נוגעים בו בליווי בפתיחת עסקים הוא כמובן הליווי הבנקאי. עסקים רבים בתחילת דרכם אינם מתבססים על הון עצמי ולכן בחירת הגורם הבנקאי המלווה וסגירת התנאים מולו היא קריטית להתנהלות פיננסית תקינה. כמובן, נשמח ללוות אתכם לא רק בשלב הראשוני של ההקמה אלא בכל הקשור להתנהלות החשבונאית והפיננסית השוטפת שתכלול חישובי שכר, ניהול ספרים תקין, דו"חות שנתיים, הצהרות הון וכו'.
 
© כל הזכויות שמורות • רעות רונן יועצת מס וחשבונאית מוסמכת • טלפון: 09-8663410 • פקס: 09-8664227 • כתובתנו: רח' הגפן 11 בת חן 40290 •