יצירת קשר מהיר

השאירו פרטיכם כאן ונציגיו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

שם מלאטלפוןe-mailנושא

ייצוג מול הרשויות

 
בסיפורו המפורסם "בשער החוק" מתאר קפקא את האזרח הקטן העומד בפני שומרי הסף של החוק לאורך עשרות שנים ואינו מסוגל לעבור אותם כדי להכנס להיכל הצדק. מעבר למשמעויות הקיומיות של קפקא על טבע האדם, כמעט כל אחד מאיתנו הרגיש מתי שהוא את הייאוש הקפקאי שעה שהוא מתמודד עם מוסדות המדינה. לכן פונים היום בעלי עסקים רבים לגורמי מקצוע מתחום ראיית החשבון וייעוץ המס, כדי שהללו ייצגו אותם בפעולות שונות.
 
היתרונות של ייצוג מקצועי מול רשות המיסים, למשל, הן בראש ובראשונה חיסכון בזמן שמגיע כתוצאה מההיכרות שלנו את המערכת, את הפקידים הפועלים בה וכמובן את התהליך הבירוקרטי. יתרון משני הוא כמובן להמנע מכאב ראש ולהתחיל את דרככם ברגל ימין. כל אדם או חברה רשאים להעזר בשירותיהם של גורמי תיווך מקצועיים שייצגו אותם מול הרשויות. רבים מלקוחותינו פונים אלינו עוד לפני פתיחת התיק במס הכנסה. בשלב זה אנחנו נייעץ להם כיצד להגדיר את העסק שלהם (למשל, ברמת הכנסה מסויימת נייעץ למי שרצה להיות עצמאי, לפתוח את העסק שלו תחת ההגדרה של חברה בע"מ וכך לשלם פחות מס, במסגרת החוק). בשלב הבא נבצע בפועל מול רשות המיסים את פתיחת התיק.
 
כמובן, שהנסיון שלנו בעבודה מול רשות המיסים מתבטא בקיצור משמעותי של הזמן והמנעות מביצוע טעויות שמאוחר יותר עשויות לעלות ביוקר. בהמשך ניתן להעזר בשירותינו גם לעריכת הדו"ח השנתי, אותו יש להגיש על פי חוק עד 5 חודשים מתום שנת המס, מילוי הצהרות הון ולמעשה בכל התממשקות שוטפת או חריגה מול הרשויות. למשל, למשרדנו ניסיון רב בקבלת החזרים מביטוח לאומי, וזאת בשל גביית יתר. ייצוג מול הרשויות גם מעניק לכם את הביטחון שכל ההתנהלות הפיננסית שלכם מגובה בגוף הבקיא בחוק והחייב בדיווח מדוייק לרשויות. כידוע, אי ידיעת החוק אינה פוטרת את האזרח מאחריות, ובמיוחד בעולם המיסים המורכב, העובדה הזאת מקבלת משנה תוקף. 
 
© כל הזכויות שמורות • רעות רונן יועצת מס וחשבונאית מוסמכת • טלפון: 09-8663410 • פקס: 09-8664227 • כתובתנו: רח' הגפן 11 בת חן 40290 •