יצירת קשר מהיר

השאירו פרטיכם כאן ונציגיו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

שם מלאטלפוןe-mailנושא

הנהלת חשבונות

 
כמעט כל בעל עסק יודע שמעבר לכושר הייצור, החדשנות השיווקיות או כוח האדם האיכותי שלו, הגלגלים של העסק שלו תלויים בעבודה יעילה וחכמה של מחלקת הנהלת חשבונות. במציאות הכלכלית המורכבת, כאשר תלושי השכר עמוסים בסעיפים, הגבייה קריטית לתזרים המזומנים ורשות המיסים דורשת דוחות מסודרים – הנהלת החשבונות חייבת לפעול בצורה יעילה.
 
כיום, מרבית העסקים הקטנים והבינוניים גם אם מחלקת הנהלת החשבונות שלהם מאויישת במנהל/ת חשבונות ועוד עוזרים, יפנו לייעוץ בנושא הנהלת החשבונות. כאמור, ספר החוקים בתחום המס והנהלת החשבונות מתעדכן בצורה תדירה ויש לפנות לגורם מוסמך על מנת לוודא שההתנהלות הכספית של העסק לא רק עומדת באמות המידה של החוק אלא גם מאפשרת התייעלות כלכלית. קחו לדוגמה את נושא הגבייה בו נגענו. עסק יכול להיות רווחי, במובן זה שהכנסותיו עולות על ההוצאות שלו, אולם אם אינו מקפיד על גבייה בזמן הוא עלול להקלע לקשיים בשל בעיות תזרים שיאלצו אותו לשלם ריבית על החוב לבנקים. איחור בתשלום למע"מ כל 15 לחודש עלול גם הוא לגרום לנזקים בהתנהלות הכספית. במשרדנו אנחנו מעניקים ייעוץ לעשרות עצמאים ובעלי עסקים במטרה שהלב הכלכלי של העסק שלהם יפעם ויזרים דם (או כסף) בצינורות של הארגון בצורה יעילה. הנהלת חשבונות יעילה הכרחית ולא מספיקה לצמיחתן של חברות ובעלי עסקים פרטיים מאחר והיא מהווה את כלי הבקרה על תהליכי ההכנסות וההוצאות של העסק. בכל רגע נתון, צריך בעל העסק לשלוף נתונים ממחלקת הנהלת החשבונות ולבדוק באיזו נקודה הוא נמצא במחזור העסקי ומה צפוי לו בעתיד על מנת שיוכל להערך בהתאם מבחינת מצבת כוח העובדים והוצאות שונות.
  
אנו עובדים ומלווים מנהלי ומנהלות חשבונות בדיוק כדי לספק לעסק את הפלטפורמה הכלכלית שמניעה אותו ברמה היומיומית השוטפת וגם מסייעת לו לצפות את העתיד.אנחנו מספקים ייעוץ במגוון הנושאים המורכבים, אם זה בליבת המקצוע כמו: מאזני בוחן, שכר, חשבון הייצור והסחר וחשבון מאזן או בנושאים הקשורים להתנהלות מול רשויות המס ולהתנהלות מול הבנקים.
 
© כל הזכויות שמורות • רעות רונן יועצת מס וחשבונאית מוסמכת • טלפון: 09-8663410 • פקס: 09-8664227 • כתובתנו: רח' הגפן 11 בת חן 40290 •