יצירת קשר מהיר

השאירו פרטיכם כאן ונציגיו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

שם מלאטלפוןe-mailנושא

ייעוץ מס

 
No more taxes"", הכריז פעם בפאתוס הנשיא ג'ורג' בוש לקהל בוחריו, אולם כשם שארצות הברית רחוקה מהאידיליה הזאת כך גם ישראל. הוצאות הביטחון, התשתיות, החינוך והבריאות הבלתי פוסקות ממומנות מהטלת מיסים, שעם השנים הפכו להיות סבוכים וקשים יותר להבנה. מאז הרפורמה של ינואר 2003, הפך התחום למורכב עוד יותר, וכתוצאה מכך עלו הפניות של בעלי עסקים לקבלת יעוץ מס מגורם מקצועי.
  
מעבר לכאב הראש שבהתנהלות מול רשות המיסים, עשוי יעוץ מס לחסוך סכומי כסף גבוהים. כולנו מכירים מכותרות העיתונים הכלכליים את תרגילי המס של הגופים הגדולים, אולם חשוב לזכור שגם לבעלי עסק קטנים ובינוניים יש כלים בחוק המאפשרים להם להפחית את תשלום המס. אין שום סיבה שתשלמו יותר. יעוץ מס יעיל יאפשר לכם להפנות את הכסף שלא שילמתם לרשות המיסים לאפיקים של צמיחה או של חיסכון.
 
 הניסיון שצברנו במשרדנו והטיפול במאות מקרים, מאפשרים לנו לבנות יחד איתכם את הדרכים האופטימליות שבהם תוכלו להקטין במסגרת החוק את תשלום המס. במילים אחרות: לדאוג שלא תשלמו מס בצורה מופרזת ותנצלו את כל זיכויי המס המגיעים לכם במסגרת החוק. כמובן, כמעט כל בעל עסק יודע לרשום בסעיף ההוצאות שלו כל קנייה של ציוד משרדי כזה או אחר המשמש אותו – עט, דפים למדפסת או מחשב, אך במסגרת יעוץ מס יעיל ונכון יתכן שתהיו זכאים לרשום בסעיף ההוצאות גם את הצ'ק שנתתם לחתונה אליה הוזמנתם על ידי לקוח. אחרי הכל, זוהי מתנה במסגרת העבודה.
 
אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, וללא ספק ביעוץ מס החיסכון וההתנהלות היעילה מול רשות המיסים מגיעה מהשילוב בין ידיעה דקדקנית של החוק לראייה רחבה יותר של העסק והאקלים הכלכלי בו הוא פועל.
 
© כל הזכויות שמורות • רעות רונן יועצת מס וחשבונאית מוסמכת • טלפון: 09-8663410 • פקס: 09-8664227 • כתובתנו: רח' הגפן 11 בת חן 40290 •